پسر دس كپل و پا كپلم

لپ بچم گلي بود پيرهنش خال خالي بود سر انگشتای نازش رو حنا بسته بودم كمرش رو من كمربند طلا بسته بودم

ماجراهای سارماماما و پروژه خرید های پسر دس کپل و پا کپل


سرویس خواب :

انتخاب سرویس خواب نی نی یکی از مهمترین تصمیم هاست و میشه گفت پر هزینه ترین خرید سیسمونی محسوب می شه  پس با ید خیلی وقت صرف انتخاب اون بشه . من چون از مراکز تجاری مهم دور بودم همه تحقیقاتم رو اینتر نتی و از طریق سا یت های شرکت های معروف انجام دادم .

از روی برند های خارجی به سایت :  روباROBA  (آلمانی )  کپل پا (ترک )   و استقبال (ترک )  پیر کاردین (فرانسوی) سر زدم و بعدها که امکانش پیش اومد  به نمایندگی های اونا رفتم و از نزدیک مدلها وجنس اونارو  دیدم . شعبه های نی نی  سالن هم کارها ی  ترک فوق العاده قشنگی واسه نوزاد داشتن .

از بین همه مدل ها یک سرویس کپل پا رو پسندیدم که نوزادی بود اما قابلیت  تغییر به تخت نوجوان رو هم داشت ضمنا طرح مدرنی بود و چراغ خواب ولوستر ست سرویس خواب هم داشت .قیمت کل مجموعه 2.100 بود که نسبت به کارا یی و جنس بد نبود.

چند نمونه از طرح های کپل پا :
اما انچه دل من را ربود سرویس خواب روباآلمانی بود که از نظر جنس و سادگی طرح حسابی با روحم ارتباط برقرار کرد و دیگر هیچ طرحی بعداز آن اینجوری چشمم را نگرفت !!! قیمت مجموعه 1.900 بود .که نسبت به جنس وشیک بودن و فضای بسیار کافی و بزرگ از کپل پا هم مناسب تر بود .این هم چنتا دیگه از طرح های roba از مارک پیر کاردین فقط موفق شدم تخت و پارک هارو ببینم که نپسندیدم.

نمونه کارهای نی نی سالن خیلی قشنگ و باب نوزادی بودن اما چون روی کارها طرح دار بود به درد دوره نوجونی نمی خورد و کمی هم دخترونه بود !! درمجموع در مقایسه با تعداد تکه ها و کاربردشون قیمتها ی نی نی سالن بالا بود .

در حالیکه همه جوره به انتخاب روبا فکر می کردم یه سرویس نوجوان از کارهای استقبال (ترک ) دیدم که باب دل پسرای شیطون و اهل بازیه و در عین حال شیک و ساده و شاد هم هست و خب کارایی بیشتری نسبت به کارهای مخصوص نوزادی داره . اما برای 3-4 سال به بعده !!!ضمنا رختخواب و پرده و صندلی کودک پارچه ای با رنگ بندی زیبا داشت .

پس قرار شد با دقت بیشتری در مورد خرید سرویس خواب اوه تصمیم بگیریم .

اما از روبا گهواره کنار تخت مادر را خریدیم که تا 6 ماهگی کاربرد داره و بعد از اون یه جور صندلی خواهد بود و قابلیت تبدیل به 4 فرم کاربردی رو دره .از همه مهمتر اینکه چوبیه بدون رنگه و این مهمترین فاکتور مورد نظر من بود که در اولین ماههای اومدن پسر طلا فقط با مواد طبیعی و لطیف مانوس باشه .این گهواره هم سبکه و بسته بندیه جمع  و جوری داره و هم نصبش راحته ، همراهش یه ست کامل تشک و بالش و لحاف و دور تخت  ضد حساسیت هم داره .ست ر ختخوابش کلی تنوع داره .
اینم طرحهای دیگه اش : 


کالسکه : اوه طلا زمستون به دنیا میآد و تا چند ماه اول کالسکه نمی خواد و همون کریر کافیه و بعدش پیاده روهای اکثر جاهها انقدر پستی بلندی داره که عملا نمیشه کالسکه رو راحت روند ! میمونه مسافرت تابستون که اگه یه جای خوب!!!!!! رفتیم همونجا می خریم .

نمونه های معروف مث مکسی کوزی چرخای خیلی بزرگی دارن که به راحتی توی صندوق ماشین جا نمیشه و توی اتاق هم کلی جا گیره . من و مودباباپا نظرمون کالسکه عصاییه که طبیعتا برای بعد از6 ماهه . از بین همه ی مارکهایی که دیدیم مک لارن رو که فوق العاده سبک و جمع و جور و ایمن بود و کلی در مقابل آفتاب داغ جنوب !! محفوظ بود، پسندیدم .

کریر :

MAXI COSI  (اسپانیایی )که معروف ترین و شاید بهترین برند کریر توی ایران هست.


EVEN FLO (آمریکایی ) که چند مدلش رو هنوز امریکا تولید میکنه ولی امتیاز تولید اکثر مدلاشو به چین داده.
PIER CARDIAN (فرانسوی )که اکثر مدلهایی که ما دیدیم رو چین تولید می کنه .

CHICCO (ایتالیایی)BEBE CONFORT (آلمانی)

GRACO (ایتالیایی)

اگر فروشنده صادق نمایندگی مکسی کوزی نگفته بود که خرید کریر بدون کالسکه به صرفه نیست !

و اینکه همه رنگهای قشنگ و ا نتخابی ما سِت کالسکه هاشون نبودن ! و کریر های تکی رنگهای تیره و مات نداشتن !! بی شک برای پسر دس کپل و پا کپل کریر مکسی کوزی می خریدم . و اگر فروشنده نمایندگی EVENFIO نشان نداده بود که مدل EMBRACE    LX هنوز تولید خود امریکاست و چینی نیست و MADE IN  USAحک شده روی صندلی رو ندیده بودیم (که البته شاید اونم تقلبی باشه !!!!)و بر حسب اتفاق تنها رنگ موجود از این مدل پسرونه نبود و جنسش توجه مارو جلب نمی کرد الان  EVEN FLO نخریده بودیم .


قیمت کریر مکسی کوزی بدون بیس و ایون فلو با بیس یکی بود !!!!! البته فروشنده مکسی کوزی راهنمایی کرد که بدون خرید بیس (220000تومانی ) هم می شه کریر رو به عنوان صندلی ماشین استفاده کرد.

صندلی غذا : تا 6 ماهگی واسه خریدش وقت داریم مخصوصا که فعلا خونه مامان جونیم پس تا سفر به جنوب ... .  اما خب نتیجه تحقیقاتمون و عکساش رو میذارم .

بهترین مدل TOTOMI از PEGPREGO  که تاب هم میشه ولی 2 برابر بقیه مارکها قیمت داره !!! و صندلی چرم در 3 رنگ کرم و سفید و قهوه ای که خوب شاد نیست .

 


و چند مدل شاد گراکو و روبا 

 تاب برقی : بازم تصمیم گرفتیم تا به دنیا اومدن اوستا صبر کنیم اگه پسر  آرومی بود و توی کریر احساس راحتی کرد تاب برقی هم واسه جایزه اش بخریم.  


+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم بهمن ۱۳۸۸ساعت ۲۰:۴۸ بعد از ظهر  توسط سارماماما و مود باباپا  |